Her er den eftertragtede liste over PlastikNejTak´s initiativtagere

Vi er rigtig så glade for at i som virksomheder gerne vil være med til at vise jeres interesse for miljøet, ved at indsætte PlastikNejTak mærket på jeres side. Nedenfor kan du se alle de initiativrige virksomheder som allerede har vist deres interesse for klimaet.

Listen:

Virksomhed Website
Københavns Vinduespolering https://københavns-vinduespolering.dk/
Clinique Camille https://cliniquecamille.dk
Islev Autoservice https://islevautoservice.dk
Mandemagasinet.dk https://mandemagasinet.dk
Synonym.dk https://www.synonym.dk
WONDERMIND https://wondermind.dk
Nature Friends https://naturefriends.dk
Din Akasse https://dinakasse.dk
Dit Mobilabonnement https://ditmobilabonnement.dk
Dit Bredbånd https://ditbredband.dk
Låne Rådgiveren https://laaneraadgiveren.dk
Bambustøj.dk https://bambustøj.dk
Dit Nye Lån https://ditnyelaan.dk
Borza Blødt Vand https://udenkalk.dk
Show Danmark IVS https://www.stripdanmark.dk
Hanne A. Petersen https://www.hannepetersen.dk
Spaopholdsguide.dk https://spaopholdsguide.dk
Bredahl International https://bredahl-it.dk
Albertine https://bb-cph.com/da
KviklånOversigt.dk https://kviklånoversigt.dk
wspa.dk https://wspa.dk/
forumup.dk https://forumup.dk/
bfr.dk https://bfr.dk
iPhoneluppen.dk https://iphoneluppen.dk
Christmasjumper.dk https://christmasjumper.dk/
Vovseforsikring.dk https://www.vovseforsikring.dk
Lanka-rejser.dk https://www.lanka-rejser.dk
Appleinfo.dk https://appleinfo.dk
Stream-TV.dk https://stream-tv.dk
Vpn-zone.dk https://vpn-zone.dk
Gratisonlinestreaming.dk https://www.gratisonlinestreaming.dk
Gavetid.dk https://www.gavetid.dk
Detjul.dk https://www.detjul.dk
6liv.dk https://6liv.dk
Matematikspil.dk https://matematikspil.dk/
Spilbørn.dk https://spilbørn.dk
Vinboden.dk https://vinboden.dk
Picodat.dk https://picodat.dk
Rejsetricks.dk https://rejsetricks.dk
Rensning.dk https://rensning.dk
Mtas.dk https://mtas.dk
Godrygstøtte.dk https://godrygstøtte.dk
Mit-bredbaand.dk https://mit-bredbaand.dk
Bedreryg.dk https://bedreryg.dk
Quicklån.nu https://quicklån.nu
igodform.dk https://igodform.dk
igrill.dk https://igrill.dk
Sparolo.dk https://sparolo.dk
Pengeskole.dk https://pengeskole.dk
Udbetalingsoversigt.dk https://udbetalingsoversigt.dk
Crowdlendingdanmark.dk https://crowdlendingdanmark.dk
Thorsen Online Consulting https://stabilokonomi.dk
Trekantens Bedemænd https://trekantensbedemaend.dk
A-KassePriser.dk https://www.a-kassepriser.dk
LampeTilbud.dk https://www.lampetilbud.dk
MøbelTilbud.dk https://www.møbel-tilbud.dk
Spisestol.dk https://www.spisestol.dk
Mobilpakke.dk https://www.mobilpakke.dk
DrengeNavn.dk https://www.drengenavn.dk
PigeNavn.dk https://www.pigenavn.dk
Dansk Køkkenfornyelse https://dkkoekken.dk
Aarhus Kollegier https://aar-kollegier.dk/
Danske Kollegier https://www.danskekollegier.dk/
Komplex IT https://komplex-it.dk
De Grønne Malere https://degroennemalere.dk
Hudlægens Kosmetiske Klinik https://ubj.dk
Staune Hypnose https://staune-hypnose.dk
Thorsen Online Consulting https://stabilokonomi.dk
Analyseskolen.dk https://analyseskolen.dk
Julegaveide.dk https://julegaveide.dk
Konsollen.dk https://konsollen.dk
Bedstejokes.dk https://bedstejokes.dk
Safarizoopark.dk https://safarizoopark.dk
Berthu & Co https://www.berthuogco.dk
Wood To You https://wotu.dk
Det Digitale Hjem https://detdigitalehjem.dk
Purelyyes.dk https://purelyyes.dk
Ting-til-hjemmet.dk https://ting-til-hjemmet.dk
Gaveinspiration https://gaveinspiration.dk
Hverdaglivsstil.dk https://hverdaglivsstil.dk
Webbiz-it https://webbiz-it.dk
Rejsen-er-livet.dk https://rejsen-er-livet.dk
Webdesign og Søgemaskineoptimering https://webdesign-og-soegemaskineoptimering.dk
Mad365.dk https://mad365.dk
Eragamer.dk https://eragamer.dk
Terranova Nutrition https://terranova-nutrition.dk
Michael-bredahl.dk https://michael-bredahl.dk
Alt-om-webdesign.dk https://alt-om-webdesign.dk
Coinbox https://coinbox.dk
Mininvestering.dk https://mininvestering.dk
Pescetar.dk https://pescetar.dk
Gamershopping.dk https://gamershopping.dk
Designerguide.dk https://designerguide.dk
Adaero.dk https://adaero.dk
Alt-til-vin.dk https://alt-til-vin.dk
Klinksgaard.dk https://klinksgaard.dk
Moneezy.com https://moneezy.com/dk
Boldodds.dk https://boldodds.dk
Lån-oversigt.dk https://lån-oversigt.dk
Yanet.dk https://yanet.dk
Kbh-kollegier.dk https://kbh-kollegier.dk
Last Touch https://www.lasttouch.dk
Digitypes https://digitypes.dk
SublimeLinks https://sublimelinks.com/da
Erhvervshjemmesider.dk https://erhvervshjemmesider.dk
Dansk Rejseforsikring https://www.danskrejseforsikring.dk
Charlotteschou.dk https://charlotteschou.dk
Nicolaisoerensen.dk https://nicolaisoerensen.dk
Oenskeur.dk https://oenskeur.dk
Ringaling https://ringaling.dk
Seomik https://seomik.dk
Bondtofte & Co https://bondtofte.dk
Luciano Bellacci https://luciano-bellacci.dk
4shoppers.dk https://4shoppers.dk

Sæt mærket ind på din hjemmeside, og vær med til at sprede budskabet!